O Sebastianie

Konsultant biznesowy

Sebatian jest doświadczonym i kreatywnym ekspertem w dziedzinie mediów cyfrowych i technologii. Dostarcza najwyższej jakości usługi i doradztwo dla kilkudziesięciu firm na całym świecie, które chcą zwiększyć rozpoznawalność swojej marki i sprzedaż poprzez efektywne wykorzystanie technologii, mediów cyfrowych, brandingu, analityki i komunikacji.

Sebastian Waligorski – Moja historia

Cześć, jestem Sebastian. Urodziłem się w Polsce, jednak już w wieku 18 lat przeniósłem się do Wielkiej Brytanii. Obecnie mieszkam na całym świecie jako Digital Nomad. Odwiedziłem ponad 30 krajów, mieszkałem w 5+. Mówię płynnie w 3 językach (polskim, hiszpańskim i angielskim) i uczę się jeszcze 3.

Zacząłem pracować z technologią online, gdy miałem 16 lat i stworzyłem pierwszą stronę HTML. Od tego czasu pracowałem jako Junior Project Manager, Marketing Manager, Consultant i General Digital Manager w brytyjskiej firmie.

Obecnie zarządzam własnymi firmami, w tym Colibri Active, który zapewnia najlepsze usługi w zakresie brandingu, marketingu i tworzenia stron internetowych.

Żyję z pomagania ludziom rozwijać swoje firmy.

Mam duże doświadczenie w brandingu, marketingu, sprzedaży, technologii i automatyzacji procesów biznesowych.

Jestem współwłaścicielem:
https://www.portalexplora.com
https://www.hiexplorers.com
https : //www.props.com.pl
https://www.infinitoovision.com

W wolnym czasie współprowadzę kanał YouTube @HiExplorers (w języku hiszpańskim).

„Sebastian ma bogatą wiedzę na temat reklamy internetowej, projektowania stron internetowych, zwiększania obecności marki w Internecie i wszystkiego, co ma związek z budowaniem marki w erze online.”

Dlaczego warto ze mną pracować?

10 lat temu zacząłem pracować z technologią i marketingiem. Do tej pory współpracowałem z dziesiątkami firm rozwijających z powodzeniem dostarczone strategie, które wpłynęły na przychody i dalszy rozwój.

Nie tylko dostarczam ci rozwiązania, ściśle współpracuję z dyrektorami lub przydzielonymi pracownikami, aby dostarczać wyniki, które wywołują uśmiech na twarzy wszystkich.

Kwalifikacje

Od czasu mojego pierwszego zatrudnienia skupiłem się na pomaganiu innym firmom w ich rozwoju. Dowiedz się więcej o moich wcześniejszych doświadczeniach i edukacji na moim profilu LinkedIn.

Książki i publikacje

 

Book

Brand. For ever.
How to create a successful brand.

(Wersja hiszpańska)

Dowiedz się, jak stworzyć swoją markę od podstaw. Jakie aspekty są najważniejsze? Jak opracować nazwę, logo, tożsamość marki. Dlaczego opowiadanie historii jest ważne? Co sprawia, że kupujemy Coca-Colę zamiast zwykłych coli „bez nazwy”? Dlaczego grupa VW jest właścicielem 10 różnych marek, ale sprzedają miliony samochodów każdego z nich, „rywalizując” ze sobą?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy w tej książce.

eBook

Top 10 branding mistakes that might destroy your business

eBook

How to create killer branding for your FB page

List

Top 40 tools that will skyrocket your business

 Guide

SEO mega guide for 2019 to get the visibility you deserve

Napisz do mnie

hej@sebwaligorski.pl

NIP: 6060087396
REGON: 386577890