Usługi doradztwa biznesowego

Dla właścicieli firm i przedsiębiorców.
Umów spotkanieO mnie

Czym dokładnie jest konsulting biznesowy? Czy naprawdę tego potrzebuję?

Podstawy nt. konsultingu

Konsulting biznesowy to usługa, która ma na celu pomóc firmie rozwijać się na różne sposoby, w zależności od sektora. Zasadniczo koncentruje się na analizie przeszłych i obecnych strategii i wyników a także bada nowe sposoby zwiększania przychodów i bierze udział we wdrażaniu nowych strategii.

Potrzebujesz konsultanta biznesowego?
Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak” dla któregokolwiek z poniższych, mogę Ci pomóc.

Czy masz niesamowity pomysł, który chcesz przekształcić w firmę?

Czy Twoja obecna firma nie jest w stanie zwiększyć sprzedaży?

Czy chcesz przestawić swoją firmę na nową lub dodatkową grupę odbiorców?

Czy chcesz wprowadzić nowy produkt lub usługę?

Wiesz, że możesz zwiększyć sprzedaż, ale nie wiesz jak?

Nie masz strategii rozwoju biznesu?

Co mogę dla ciebie zrobić

Moje podejście do KONSULTINGU

Istnieją 3 typy konsultantów:
1. „Jestem ekspertem, proszę, posłuchaj mnie i rób to, co mówię”
2. „Zrobię to, co mówisz, czego potrzebujesz”
3. „Usiądźmy razem, napijmy się kawy i przeanalizujmy Twoją firmę krok po kroku, wyciągnijmy wnioski i naprawmy to”

Uważam, że trzeci z tej listy byłby najlepszym doradcą. Dlaczego? Ponieważ ważne jest, abyś jako właściciel firmy rozumiał, co dzieje się źle w twojej firmie, a rozwiązanie dostarczone przez konsultanta jest zrozumiałe i ma dla ciebie sens. Uważam, że najlepszym konsultantem jest ten, któremu możesz zaufać i działa dla ciebie jako zaufany doradca.

Obecnie doradztwo to znacznie więcej niż prosta rada. Doradztwo należy postrzegać jako kilku etapowy proces, który wymaga współpracy zarówno konsultanta, jak i firmy.

Stwórz firmę, z której jesteś dumny.

Wszystko, co robisz w swoim biznesie, ma jeden z dwóch celów: zwiększenie przychodów, służenie społeczeństwu i szerzenie dobra. Wierzę, że każda firma może zrobić obie te rzeczy. Tworzenie firmy i marki to odpowiedzialna praca. Każda firma może wpływać na społeczność, a nawet całą światową populację. Wierzę, że wszystko, co zrobimy wspólnie, musi mieć na celu te dwa punkty: zwiększyć przychody, zrobić coś dobrego.

Miej aktywną wizję, strategię i Mapę drogową do osiągnięcia celów

Wszystko potrzebuje strategii. Zanim wspólnie wprowadzimy jakiekolwiek zmiany, opracujemy szczegółowy plan wyjaśniający każdy etap ścieżki rozwoju firmy. Zwiększenie sprzedaży, wdrażanie strategii marketingowych lub tworzenie marki, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Wszystkie te etapy potrzebują starannie opracowanego planu, aby osiągnąć cele biznesowe.

Często zadawane pytania (FAQ)

Kim jest konsultant biznesowy
Konsultant biznesowy to osoba, która przychodzi do Twojej firmy na określony czas, aby poprawić wyniki biznesowe i wydajność w różnych obszarach. Konsultant biznesowy analizuje Twoją firmę, tworzy strategię i pomaga Ci ją zrealizować i osiągnąć cele biznesowe. Przeciętnie taka współpraca trwa od 3 do 36 miesięcy w zależności od złożoności projektu.
Czy pracujesz tylko z działającymi już firmami?
Nie. Pracuję zarówno z już założonymi firmami, jak i z osobami indywidualnymi, które chcą założyć własną firmę.
Czy oferujesz bieżące usługi doradcze?
Tak, oczywiście! Większość moich klientów pracuje ze mną na podstawie umów na 12 lub 24 miesiące. Oferuję również usługi doradcze w wymiarze godzinowym w wysokości 350PLN / godzinę.
Skąd mam wiedzieć, że będziesz w stanie pomóc mojej firmie?
W każdej firmie na ziemi są rzeczy, które można poprawić, a tym samym poprawić przychody firmy. Zanim zaczniemy jakąkolwiek formę współpracy, wykonam analizę Twojej firmy i poinformuję Cię, nad czym będziemy pracować i co możemy razem osiągnąć.

Nie jestem w stanie polecić Sebastiana wystarczająco! Pracujemy razem od wielu miesięcy, ponieważ zakładam firmę zajmującą się projektowaniem biżuterii na Mauritiusie. Sebastian ma bogatą wiedzę na temat reklamy internetowej, projektowania stron internetowych, zwiększania obecności marki w Internecie i wszystkiego, co ma związek z budowaniem marki w erze online. Praca z nim to prawdziwa przyjemność.

Natalie Roberts

CEO, Liri Jewellery LTD

Sebastian ma oryginalne, wnikliwe i pragmatyczne podejście do rozpoczynania i rozwijania działalności. Jest wysoce innowacyjny i energiczny, a jednocześnie przemyślany i refleksyjny; ta silna kombinacja pozwala mu myśleć strategicznie i działać praktycznie. Korzysta z aktualnych pomysłów w zakresie konsultacji i zrozumienia wartości ludzi i kultury w jego firmie. Polecam go.
Andrew St George

Associate Fellow, University of Oxford

Napisz do mnie

hej@sebwaligorski.pl

NIP: 6060087396
REGON: 386577890